Zip Perde

zip perde nedir

Zip perde üretiminde kullanılan ileri teknoloji, bu tür perdelerin yeni nesil perde modeli olarak adlandırılmasına sebep olmuştur. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan zip perdeler, farklı kumaşlardan üretilerek tercih çeşitliliği sağlamak açısından da büyük bir farklılık yaratmaktadır. Bir diğer adıyla ‘’fermuarlı perde’’ olarak bilinen zip perdeler özel kumaşlarla donatılmış bir stor çeşididir ve motorlu bir sistemle çalışmaktadır.

Zip Perde genel olarak açık hava mekânları, kafe, restoran gibi ticari işletmelerde yağmur ve soğuğa karşı dayanıklılık amacıyla tercih edilmektedir. Son dönemlerde ev ve iş yerlerinde de sıkça kullanılmaya başlayan zip perde modelleri, kullanıldığı yaşam alanlarına kalite ve konfor sağlaması bakımından önemli bir dekorasyon ürünüdür.

Zip Perde Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Zip perde modelleri her geçen gün daha farklı alanlarda kullanılmak üzere tercih edilen ve kullanıldığı alanlara kaliteli bir görünüm sağlayan bir üründür. Bu ürün sağladığı avantajlar bakımından da tercih edilmesi gereken bir dekorasyon ürünüdür.

  • İç cephelere % 30 oranında ısınma katkısı sağlar

  • Kurulum ve kullanım süreçlerinde deforme olmaz

  • Kolay bakım ve temizlik olanağı sağlar

  • Aşınma ve yıpranma söz konusu değildir

  • Estetik bir görünüme sahiptir.

Ayrıca yağmur suyu geçirmeyen ve delikli yapısı sayesinde rüzgâra karşı koruma sağlayan bir yapıdadır. İç mekânlardan dış alanların izlenmesine olanak sağlayan yapısı ve ısıyı içeride tutarak mekânlardaki ısı kaybının önüne geçmesi, önemli avantajlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca sinek ve farklı haşerelerin iç alanlara girmesini önleyerek bir sineklik görevi üstlenen zip perdeler, kullanıldığı alanlara lüks ve ihtişamlı bir hava katar. Kumanda ile dilediğiniz kadarını açabileceğiniz zip perde modelleri, güneş ışığını dilediğiniz kadar kullanmanıza olanak sağlar. Perde modelleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN