Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Misyonumuz

 

Perde sektöründe yeni bir soluk olmak için kurulan bir firma olarak evlere yeni bir hava katmak niyetiyle kurulduk. Her eve girecek perdelerimiz ile şıklık yarışında yerimizi alarak mutlu müşteriler yaratmayı hedefleyerek sektöre adım atmış olmaktan dolayı mutluyuz. Firma olarak perdenin bir mekan olarak ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple ürünlerimizi seçerken mekanlara yaraşır kalitede kumaş ve mekanizma seçiciliği ile firmamıza ekliyoruz.

 

Stor perdeler ile her odaya uygun modellerimiz ferah ve aydınlık mekanlar yaratmaya yardımcı olacaktır. Zebra perdeler ile istenilen loşluk ya da aydınlık ayarını yapabilmenin konforunu yaşatırken bir çok farklı desen ve model ile her zevke ve her tarza uyum sağlayabilecek genişçe bir perde ağı yaratarak yepyeni bir bakış açısı getirdiğimiz pencerelere antibakteriyel kumaşlar ile donatarak, tüller ve jaluziler ile süslemeye hazırız.

 

 Vizyonumuz

 

Kuruluş amacımızın altında yatan vizyonumuz kapımızdan adım atan her bir müşterimizin mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlayarak sürekli büyüme yolunda yürümek için sektörün içerisinde yer alıyoruz. Online olarak hizmet vereceğimiz bu kapı müşterilerimize yedi gün yirmi dört saat boyunca açıktır. Her türlü perdeyi dikey, jaluzi gibi özel kullanım fırsatları ile müşterilerimize sunarken özenle seçtiğimiz tasarımlarımızın görsellerini de kıymetli müşterilerimize en saydam şekli ile paylaşarak evlerine en çok yakışan ürünü seçmeleri için bir alt yapı hazırladık.

 

Bu alt yapı sayesinde sadece evler değil iş yerleri de nasiplenerek görsel anlamda daha aydınlık mekanlara dönüşeceklerdir. Kolayca kurulan perde sistemlerimiz ile müşterilerimizin kıymetli zamanlarını çok fazla almadan akılcı çözümler sunarak en kaliteli hizmeti vermeye hazırız. Sitemiz üzerinde yer alan sosyal medya bağlantıları sayesinde farklı alanlardan da takip edilebilme özelliğimizin yanında Whatsapp ya da iletişim numaramız üzerinden de sipariş alabilen bir yapıda hizmet verdiğimiz için mutluyuz.

 

Bu mutluluğu büyütmeyi amaçlayan yapımız ile yeni modelleri sürekli takip ederek bünyemize katmaya büyük önem veriyoruz. Yeniliğin ve konforun yanında yer alan modern yapımızın yanında geleneksel perde kullanımından vazgeçemeyenler de hizmet vermeye devam ederek tüm alanlarda iddialı olduğumuzu ilk başta kendimize kanıtladığımız için sonrasında da sizden gelen memnuniyet geri bildirimleri ile birleştirerek daha da ileriye gitmek niyetindeyiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.