Stor Perde Ölçüleri

Stor perdeler günlük hayatımızda evlerimizde oldukça sık kullandığımız perde çeşitleridir. Hemen hemen her odada kullanılan stor perdeler evimizi daha şık ve modern bir hale getirir. Kullanımı kolay olduğundan ev hanımlarının fazlaca tercih ettiği stor perdeler istediğiniz model ve renklerde en iyi kumaş çeşitleri ile hazırlanır. Stor perde ölçüleri alınarak odanıza istediğiniz uzunlukta ve genişlikte özel olarak diktirebilirsiniz. Hanımların işlerini kolaylaştıran stor perdeler temizlik açısından da oldukça kolaydır. Stor perde temizliği yapan firmalarla görüşerek temizlettirebilirsiniz. Dilerseniz evinizde kendinizde yumuşak bir fırça ve köpüklü su ile temizleyerek ve güneşe kurutarak geri takabilirsiniz. Çıkarma ve takma işlemi sizi zorlayabilir o yüzden bu işi bilen birinden yardım alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Stor Perde Kullanımının Avantajları 

Stor perdeler normal perdelere oranla daha az zahmetlidir. Titizliğe önem veren ev hanımları haftada bir tül ve perdelerini yıkamaktadırlar. Ütülenmesi ve tek tek kornişe takılması uzun sürdüğü için kadınların çoğu stor perde tercih etmektedir. Günlük üzerindeki tozları alarak temizliğini kolaylaştırabilirsiniz. İster açık ister koyu renk tonları ile evinize ve mobilyalarınıza uygun stor perdeleri tercih edebilirsiniz. Stor perde ölçüleri alınarak hazırlanan perdelerinizi istediğiniz odalarda ve camlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis gibi alanlarda da tercih edilen stor perdeler güneş geçirmez özelliği ile sizi güneş ışınlarından koruyabilir. Ayrıca çocuk odalarınız için birçok desenleri ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Mutfakta kullanacaksanız eğer koyu renk tonları ve leke tutmaz kumaş özelliği olan stor perdeleri tercih edebilirsiniz.

Stor Perdelere Neden İhtiyaç Duyulur 

Perde yıkamaktan, ütülemekten ve takmaktan bıkan ev hanımları stor perdeleri tercih etmektedir. Kolay kullanımı ile hem perdenizi istediğiniz aralıkta açabilir hem de evinizi daha modern yapabilirsiniz. Temizleme işini firmalara bırakarak bu zahmetten de kurtulmuş olursunuz. Son zamanlarda kadınlar evlerinin her odasında stor perdeleri kullanmaktadır. Camlarınızın uzunluğuna ve genişliğine göre stor perde ölçüleri aldırarak hemen sipariş verebilirsiniz. Bu konuda bir perdeci size yardımcı olacaktır. Oldukça kullanışlı olan stor perdeler özellikle mutfak gibi alanlarda sizi hem tül hem de kalın perde zahmetinden kurtarır. Dışarıdan içeriyi göstermemesi açısından bayanların evleri için vazgeçilmezleri arasında olmayı başarmıştır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN