Perde Kanadı

Perde kanadı

Perde dediğimizde evlerimizin vazgeçilmez bir dekor ürünü olduğu aklımıza gelir. Perde evlerimizi süsleyen bir aksesuardır. Evimize farklı perdeler ile farklı tarzlar katabiliriz. Perde evin en gösterişli süsüdür. Bu yüzden perde seçerken çok şık ve nadide parçaları seçmeliyiz. Evimize, evdeki eşyalarımıza uygun perde ve perde kanadı seçmek dekorasyon konusunda da önemlidir. Perdenin yapısı, dokusu, kumaşı ve türü ev ortamına uyum sağlamalıdır. Göz yormadan evlere güzellik katmalı ve canlandırmalıdır.

Perde Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Perde seçmek oldukça zor bir iştir. Göz yormayan, sade aynı zamanda gösterişli bir perde seçmeliyiz. Bu seçtiğiniz perde hem evinize uyum sağlamalı, hem şık ve gösterişli olmalı hem de kullanışlı olmalıdır. Bu yüzden perde seçerken uzman kişilerden yardım alabiliriz. Onların fikir ve önerileri ile evlerimize güzel bir perde alabiliriz.

Perdeleri Tamamlayan Perde Kanadı Ve Aksesuarlar

Seçtiğiniz perdeyi en güzel aksesuarlar ile tamlamayarak harika bir bütünlük kazandırabilirsiniz. Perdenizin modeline ve evdeki genel havanın, eşyanın renk ve modeline göre aksesuar seçebilirsiniz. Bu aksesuarların ilki perde kanadı modelleridir. Perde kanadı evin ortamına hoş bir hava katacaktır. Seçim yaparken tül perdenin yapısına uygun seçebilirsiniz. Aynı tülden yapılmış perde kanatları şuan çok moda. Örneğin Fransız modeli tül perdeniz var beyaz, aynı Fransız perdenin pembe renginden iki perde kanadı yaptırıp çok hoş bir görünüm edebilirsiniz.

Farklı Renk Ve Desenlerde Perde Kanatları

Perde kanatları her türden yapılabilir. Gösterişli saten kumaşlardan, parlak ve simli kumaşlarda yapılabilir. Ormanlı desenli, damask desenli, flok baskılı yapılabilir. Çiçekli perde kanadı çeşitleri oldukça modadır. Renkli tüllerden yapılmış perde kanatları, sade tüllerden yapılmış olan tasarımlar gündemdedir. Çiçeklerden, tüllerden ve boncuklardan yapılmış perde bağı odaya tatlı bir hava katmaktadır. Özellikle fiyonk süsler oldukça kullanılmaktadır. Sizde evinizde perde kanadı ile farklı tarzlar yaklaşabilir, çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek tamamlayabilirsiniz. Sizde kendi tarzınızı evinizde perdelerinize yansıtıp farklı modeller deneyebilirsiniz. Perde kanatları ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Perde modellerimiz hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN