Otomatik Stor Perde

Son dönemlerde değişen ev dekorasyonu moda anlayışı ile kullanılan dekorasyon ürünleri değişerek gelişmeye başladı. Evin tamamlayıcı olan perdeler ise kullanım, fiyat, temizlik kolaylığı ve kalite gibi pek çok hususta tüketicinin tercihini etkilemeye başladı. Geleneksel tül perdeler zamanla yerini stor perdelere bırakırken teknolojinin de ev dekorasyonuna el atması ile stor perdelerde otomatik bir kullanımla tüketiciye ulaşmaya başladı. Yaşamın her noktasında yer alan otomasyon sistemleri modern mekanizmalar ile perdelere taşındı. Geliştirilen sistemler ile artık bir kumanda ile oturduğunuz yerden kontrol edilebilir. Otomatik stor perde temizliği ise klasik stor perde temizliği ile aynıdır. İster ıslak bir bez ile perdeyi silebilirsiniz. Ya da perdeyi çıkararak yıkayabilir, tamamen kuruduktan sonra yeniden mekanizmaya takarak kullanabilirsiniz.

Neden Tercih Edilmeli?

Otomatik stor perde son dönemlerde popülerliğini arttırarak kullanım alanını yaygınlaştırdı. Çalışma ve yaşam noktalarında hem estetik görüntüsü ile hem de tek bir tuşla perdeyi açık kapama kolaylığı vermesi ile birlikte ilerleyen dönemlerde de kendini göstermeye devam edecek. Ev, iş yeri, otel, restoran gibi pek çok kullanım alanı bulunan otomatik stor perde sadece kullanım kolaylığı değil, renk, tasarım ve desen açısından da arzu ettiğiniz geniş bir skalaya sahiptir. Klasik satış ürünlerinin yanı sıra evinize, koltuğunuza, ya da kişisel zevkinize göre özel tasarım da yaptırabileceğini bu perdeler şıklığınızın da yeni adresi olacak.

Otomatik Stor Perde Çeşitleri ve Fiyatı

Tüm bu konfor ve kullanım kolaylığının yanı sıra tüketicinin alında bulunan bir diğer soru da otomatik stor perde fiyatıdır. Otomatik stor perde fiyatları manuel stor perde fiyatlarına göre daha yüksektir. Ancak oturduğunuz yerden tek bir tuşla, rüzgârdan ya da güneşten rahatsız olduğunuzda kumanda ile bunu kontrol almanızı sağlar. Bu yüzden fiyat değerlendirmesi yaparken bu özelliklerle manuel stor perdeleri karşılaştırmayı ihmal etmeyin. Otomatik stor perdenin yüksek fiyat sebebi mekanizması ve kumandasıdır. Otomatik stor perdenin birçok farklı modeli vardır. Ev, iş, otel ve restoran gibi ihtiyaç duyduğunuz her alan için seçebileceğiniz 7 farklı otomatik stor perde çeşidi vardır. Bunlar şu şekildedir: Otomatik Tente, otomatik alüminyum perde, otomatik projeksiyon perdesi, otomatik ahşap perde (silme ve temizlik işlemi daha kolaydır), otomatik tül perde, otomatik katlamalı perde, otomatik kumaş perdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN