Bu Senenin Perde Modelleri

Bu Senenin Perde Modelleri

Bu senenin perde modelleri geçmiş yıllarda olduğu gibi ev ev ofis dekorasyonlarının ana unsuru olmaya devam ediyor. Yaşam tarzını en iyi anlatan ev eşyaları arasında bulunan perdeler, ev dekorasyonu ile uyum içerisinde olduklarında yaşam alanlarında şık ve ferah bir görünüm oluşturmaktadır. Bu sebeple perde seçimi ev dekorasyonunun bütünlüğünü sağlamak adına büyü bir öneme sahiptir.Kişilerin tercihlerine bağlı olmakla birlikte  favori olan modeller,

  • Cauntry perdeler

  • Japon perde modelleri

  • İp perdeler

  • Katlamalı perde modelleri

  • Dikey perdeler

  • Zip perdeler

Olarak sıralanmakta olup, en fazla tercih edilen perde çeşitleri arasında yer alacağı tahmin edilmektedir.

Trend Perde Modelleri

Bu senenin perde modelleri incelemesinde tül perdelerde yaşanan değişiklikler ilk sırada yer alıyor. Saten güneşliklerle birlikte kullanılan tül perdelerin yerini güneş ışığını daha fazla geçiren keten, ipek ve organze tüller alıyor. Renk seçeneklerinin daha fazla oluşu, yıkanabilir özelliği ve uygun fiyatları tül perde seçimlerinde en önemli unsurlar olarak görülüyor.

Perde seçimlerinde yükselen stor perde kullanımının yaygınlaşması, ev hanımları ve ofis sahiplerinin bu tür ürünlere yönelimi arttırıyor. Desen ve renk bakımından onlarca seçenekle sunulan stor perdeler, gerektiğinde perde gerektiğinde tül olarak kullanılabildiği için büyük beğeni topluyor.

Bu senenin perde modelleri bilindik kornişli perdelerin terk edilerek modern tasarımlarla üretilen perdelerin tercih edilmesini sağlıyor. Korniş yerine rüstiklerin kullanıldığı country perdeler, 2019 dekorasyon tasarımlarında oldukça beğenilen bir tarz olarak alıcı buluyor. 2019 yılının en trend perde modelleri arasında bulunan Japon perdeler, geniş ve yüksek cama sahip olan ev hanımlarının tüm beklentilerini karşılar nitelikte. Bol desen ve renk seçenekleri de bu tarz perdelerin tercihinde önemli rol oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN