Plise Perde

Plise Perde Bostancı

Son zamanlarda yaygın olarak tercih edilen cam balkonlar başta olmak üzere modern ev ya da iş yeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görülmeye başlanan bir perde türü plise perde modelini İstanbul Bostancı’daki müşterilerimiz beğenisine sunuyoruz. Özellikle açılı ortamlarda rahat bir biçimde kullanılma kolaylığı sağlar ve kontrolü kolaydır. İp mekanizması ile aşağı ve yukarı rahat hareket ettirilen plise perde bostancı semtinde birçok müşterimizin ev ve ofislerini süslemektedir.

Ücretsiz Ölçü Alma ve Fiyatlandırma Hizmetimizden Yararlanın

Değişik renklerde mağazamızda bulunan perdeler oldukça dekoratiftir ve tüm müşterilerimiz tarafından sıklıkla sıklıkla tercih edilmektedirler. Değişik ve bol renk seçeneği ile jaluzi perdelerin benzeri olan plise perdelerin kumaş seçenekleri için bostanciperde.com adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Genelde birçok müşterimiz tarafından plise perde tül jaluzi olarak da adlandırılsa da, ray sistemi ve perdeyi istenen açıklıkta tutmaya yarayan mekanizması ile farklı bir yapısı bulunmaktadır. Bostancı ve çevresindeki tüm mahalleler dahil olmak üzere tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermekteyiz. Telefonla randevu alarak ücretsiz ölçü alma ve fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kolay Montaj İmkanı Sağlamaktadır

Özel olarak üretilen kumaşlar pile şeklinde özel mekanizma yardımıyla katlanabilmektedir. Mekanizmalarımız iki yıl garanti kapsamındadır. Montaj sırasında hiçbir bölgede delme ve kırma gibi işlemler olmamaktadır. Tamamen cam üzerine monte edilmektedir. Bu şekilde herhangi bir şekil bozukluğu ya da kirlilik oluşturmamaktadır. Bilinen bütün camlara kolayca monte edilebilmektedir. Bu da siz müşterilerimiz için iyi bir farkındalık yaratmaktadır.

Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

İstenilen ölçülerde açılabilir olması penceredeki estetik görüntüyü bozmamak adına ev hanımlarının ana tercihlerindendir. Güneş ışınlarının geliş açısına göre perdele istenilen yere kadar açılabilmektedir. Bu da çok avantajlı bir durumdur. Bu durum aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Plise perde üretiminde tamamen kir tutmayan, kolay temizlenebilir kumaşlar kullanmaktayız. Bu nedenle müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Polyester kumaştan üretilmiş olmaları sebebiyle su da tutmamaktadır. Uzun ve dayanıklı ömrüne bir de alev almayan yapısı eklenmiştir. Çok ekonomik ve güvenilir bir perdedir.

BİZE ULAŞIN