Bütün Çeşitleri İle Perde Tamiri

Bütün Çeşitleri İle Perde Tamiri

Perdeler, evlerde şık ve hoş bir görünüm yaratan, kullanılan desenler ve oluşturulan renk kombinasyonları ile odaların ve evin havasını değiştiren dekoratif ögelerdir. Ev ve işyerlerinde kullanılan perdeler zaman geçtikçe perde kumaşından veya mekanizmasından ya da kullanım, temizlik ve bakım hataları nedeniyle güzel görünümünü veya işlevselliğini yitirebilir. Ancak biraz yıpranan ya da bozulan bir perdeyi hemen atmak yerine perde tamiri hizmetinden yararlanarak sorunu kısa sürede çözebilir ve perdelerinizi ilk günde olduğu gibi işlevsel ve güzel bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mekanizmalı Perde Tamiri

Son dönemlerde en çok tercih edilen perde çeşitlerinden biri olan mekanizmalı perdelerin montajı ve perde tamiri bu alanda uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Perdelerin mekanizmasında oluşan arızalar için orijinal yedek parça kullanılması gerekir.

Stor Perde Tamiri

Stor perde ile Zebra stor perde tamiri sayesinde arızalanan zincirli ya da yaylı stor mekanizmaların değişimi yapılır. Stor perdenin kumaşı kullanım süresi uzunluğuna bağlı olarak eskidiyse, perde mekanizması sabit kalarak yalnızca yeni bir kumaşla değişimi yapılabilir.

Jaluzi Perde Tamiri

Jaluzinin yapıldığı malzemenin metal ya da ahşap olması farketmeksizin, arızalanan jaluzi mekanizmaları tamir edilebilir veya tamir edilemeyecek durumdaysa mekanizma yenisi ile değiştirilebilir. Jaluzinin ahşap veya plastikten yapılmış çubukları kırılmışsa yerine yeni çubuk takılabilir ve eğer jaluzi açma kapama ipleri kopmuşsa istenilen renkteki ip ile değişim yapılabilir.

Dikey Perde Tamiri

Dikey perdelerde en sık ortaya çıkan arızalar perde bantlarındaki kopmalardır. Dikey perde tamirinde perdelerin kopmuş bantaları yenileri ile değiştirilir. Eğer dikey perde raylarında arıza oluşursa arızanın boyutuna göre tamir edilebilir ya da yeni bir ray ile değiştirilebilir.

 gerekli tespiti yaparak perdenizin kopan bantlarının değişimini yapmaktadır. Arızalı perde rayınızı

Katlamalı Perde 

Katlamaları perdelerin mekanizmasında arıza ortaya çıkması durumunda arızaya neden olan parça tespit edilerek yenisi ile değiştirilir.

Rustik perde 

Rustik perdelerde sık görülen çatlama ve kırılmaya bağlı sorunlarda, yeni rüstik parçalarla değişim yapılır ve eski modeller yeni çıkan modeller ile değiştirilir.

Tül Perde 

Tüllerin boyunda kısaltma ve uzatma gibi değişiklikler yapmak veya yırtılma, kopma gibi problemleri gidermek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN