Bostancı Perde Fon Modelleri

Bostancı Perde Fon Modelleri

Evinizin dekorasyonunda tül perde modelleri evinizin tarzına hareketlilik ve renk katarken son dönem perde modasında perde fon modelleri de kadınlar tarafından vazgeçilmez aksesuarlar haline gelmiştir. Tül perde modellerinizin yanında dekor olarak yerini alan fon perdeler, işlevsel olarak görev üstlenmemekle birlikte dekor açısından oldukça estetik görüntü sergileyen aksesuarların başında gelmektedir.

Perde dünyası, tül perde modellerinde olduğu gibi fon perde modelleri konusunda da oldukça geniş ürün seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Her dekorasyona, her mobilyaya hatta her halıya uygun fon perde seçebileceğiniz modeller, dekorasyonda zarafeti sizlere sunmaktadır.

Düz Renkli Perde Fon Modelleri

Dekoratif unsurlar olarak özellikle evlerin dekorasyonunda sıkça kullanılan perde fon modelleri, farklı tarz ve desenlerde karşımıza çıkmaktadır. Fon perde modelleri arasında en çok tercih edilen ve hemen hemen her dekorasyona kolayca adapte olan düz renkli perde fon modelleri yer almaktadır.  Üzerinde desen bulundurmayan ve düz renklerde üretilen fon perde model seçenekleri içinden evinizin dekorasyonuna, mobilyalarınızın tarzına ve halılarınızın renk ve desenlerine uygun fon perde modelleri bulmanız mümkün olmaktadır.

İşlevsel olarak bir görevi olmasa da fon perdeler, pencere yanlarında şık ve estetik bir görünüm oluştururken aynı zamanda mekanın daha canlı ve hareketli görünmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda fon perde gibi küçük dokunuşlarla evinizde tül perde modelleriniz başta olmak üzere evinize de hareketlilik katabilirsiniz.

Desenli Perde Fon Modelleri

Düz renkli perde fon modellerinin yanı sıra dilerseniz üzerinde desenler olan perde fon modelleri tercihi de yapabilirsiniz. Desenli fon perde modelleri; irili ya da ufaklı desenlere sahip olmakla birlikte aynı zamanda birden fazla rengin kombinasyonları ile üretilmiş canlı ve daha çok spor tasarıma uygun modellerdir.

Desenli perde fon modelleri, pencere kenarınızda çift kanatlı ya da tek kanatlı olarak kullanabileceğiniz modellerdir. Fon perde asimetrik perde modasının gündeme gelmesiyle birlikte pencerenin sadece bir tarafına takılan fon perde modelleri, mekanda sıra dışı bir tasarımı da beraberinde getirmektedir.

Desenli perde fon modellerini, özellikle halı ve mobilyalarınızın birden fazla rengi varsa kombin yapmanız oldukça kolay olacaktır. Örneğin; koltuklarınızın desenli kırlentleriyle ya da halınızın desenleriyle perde fon modellerinizi uyarladığınızda ortaya kusursuz şıklıkta bir estetik meydana gelecektir.

BİZE ULAŞIN