Uygun Zebra Stor Perde

Ahşap göünümlü jaluzi perde

Uygun zebra stor perde çeşitleriyle ev ve ofislerinizin görünümünü değiştirebilir, modern esintilerle yaşam alanlarınızı ferahlığa kavuşturabilirsiniz. Her geçen gün giderek artan bir beğeniyle ev hanımlarının tercihinde ilk sıralara yerleşen stor perdeler, uygun fiyat ve kolay kullanım avantajlarıyla ev ve ofisleri süslüyor. Hem tül hem de stor perde şeklinde kullanılabilen zebra stor perdeler, kalın dokusu sebebiyle hem gece hem de gündü kullanım içindir.

Güneşlik, fon perdesi ve tül olmak üzere üç farklı perde kullanmak yerine tek bir perdede tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.  Görünümlerindeki şıklık sebebiyle ev ve ofislerde modern bir hava estirmektedir. Ürün çeşitliliği, uygun fiyat özellikleri ve pratik kullanımıyla öne çıkan zebra stor perdeler, farkı taraşım arayan herkesin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Zebra Perde İle Stor Perde Arasındaki Farklar Nelerdir?

Uygun zebra stor perde kullanarak ev ve ofislerdeki yaşam alanlarını farklı kılmak isteyenler için tasarlanan bu perdeler arasında belirgin farklar bulunmaktadır. Zebra perdeler yatay kalın şeritlerden oluşurken, stor perdeler tek parça olarak üretilmektedir. Stor perdeler genellikle güneşlik olarak kullanılmakta olup, güneş ışığını tamamen kesmek amacıyla da kullanılabilmektedir. Güneş ışığını sevenler için farklı tasarımlarla müşteri beğenisine sunulan stor perde çeşitleri de mevcut bulunmaktadır.

Uygun zebra stor perde tasarımlarında yer alan zebra perdeler, yatay şeritler sayesinde güneşin kısmen geçmesine olanak sağlarlar. Böylece günün her saatinde dilediğiniz kadar güneş ışığı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Stor perdeler ölçüm yapılarak sipariş verilirken, zebra perdeler mağazalarda kesilmiş olarak hazır bir şekilde satışa sunulmaktadır. Oldukça kolay temizlenebilen ve uygun fiyatlarla satışa sunulan zebra stor perdeler, evinizin görünümünü en hızlı şekilde değiştirmenize olanak sağlayacaktır. Perde çeşitlerimiz için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN